ایام الله دهه فجر گرامی باد.

07/02/2019
"ایام الله دهه فجر گرامی باد"

عملیات اجرایی ۱۰ تصفیه‌خانه فاضلاب دهه فجر آغاز می‌شود

17/11/2018
مدیرعامل آبفای استان تهران در نشست خبری گفت: در دهه فجر عملیات اجرایی ۱۰ تصفیه‌خانه فاضلاب به ارزش ۲۰۰۰ میلیارد تومان آغاز می‌شود.
 

تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز مدرن ترین تاسیسات تصفیه فاضلاب در کشور است

17/11/2018
تصفیه خانه فاضلاب بخش شرقی شهر اهواز با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۲ شبانه‌روز به زائران اربعین خدمات‌رسانی شد

10/11/2018
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در جریان برگزاری آیین اربعین حسینی (ع) نیروهای این شرکت به مدت ۱۲ شبانه‌روز به زائران عتبات عالیات خدمت‌رسانی کردند.

سرانه مصرف آب باید به نصف برسد

10/11/2018
قائم‌مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با تاکید بر این‌که باید عادت «بدمصرفی» آب کنار گذاشته شود، گفت: سرانه مصرف آب در ایران ۲۲۰ لیتر است در حالی‌که در کشورهای پر بارش این عدد پایین‌تر است و باید این عدد به نصف کاهش یابد.

خط انتقال لجن تصفه خانه شهرک قدس تا دو ماه آینده تکمیل می شود

20/10/2018
مدیر امور نظارت بر خطوط انتقال شرکت فاضلاب تهران از تکمیل خط انتقال لجن تصفیه خانه شهرک قدس تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: بخش اعظمی از عملیات لوله رانی این خط انتقال ۵۴۰۰ متری به پایان رسیده وهم اکنون عملیات اجرایی در مسیر اتوبان جلال آل احمد قرار دارد که امیدواریم بزودی تکمیل شود.

همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب با حضور مقامات کشوری و استانی در تبریز برگزار شد

20/10/2018
با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مشاور معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده ، مشاور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در امور زنان و خانواده ، مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد .         
 

نشست معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندس آبفای کشور در آبفای خراسان جنوبی برگزار شد

20/10/2018
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور با سفر به خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آبفای استان در راستای بررسی پیرامون نحوه خدمات رسانی و مسائل نیروی انسانی برگزار شد، حضور یافتند.

با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور؛ پروژه آبرسانی به فاز اول شهرک امام علی (ع) بروات کلنگ زنی شد

13/10/2018
پروژه آبرسانی به فاز اول شهرک ۳۰۰۰ واحدی امام علی (ع) بروات با حضور شاهین پاکروح معاون فنی و توسعه آبفا کشور، فرماندار و نماینده مردم شهرستان بم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه بروات،مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان و معاون فنی و توسعه این شرکت و جمعی از مسئولین محلی کلنگ زنی شد.     

تعداد بازدید: 1463