رتبه‌بندی شرکت‌ها در زمینه بهره‌برداری فاضلاب/ 300 شرکت پیمانکار رتبه‌بندی شدند

20/07/2019
مدیرکل نظارت بر بهبود روش‌هاي بهره‌برداري از فاضلاب شرکت آبفای کشور از رتبه‌بندی شرکت‌ها در زمینه بهره‌برداری از تأسیسات فاضلاب خبر داد و گفت: بیش از 300 شرکت پیمانکار از شرکت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گواهینامه بهره‌برداری دریافت کرده‌ و در زمینه بهره‌برداری دارای رتبه شده‌اند.

کاهش 6.4 میلیون نفری جمعیت تحت تنش آبی در کشور/ چه شهرهایی دارای بیشترین احتمال تنش آبی هستند؟

20/07/2019
ابستان امسال حدود 28.6 میلیون نفر از جمعیت کشور در 233 شهر تحت تنش آبی قرار خواهند گرفت که بارندگی‌های مناسب سال آبی جاری و بهبود ذخایر سدها موجب شده است تا این این رقم نسبت به سال گذشته 6.4 میلیون نفر کاهش پیدا کند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، در سال آبی جاری، بهبود نسبی ذخایر سدهاي کشور به عنوان بخشي از منابع تأمين‌کننده‌ آب شرب شهرها و روستاهاي کشور تحت تاثیر بارش‌ها، سبب بهتر شدن وضعيت تأمين آب شرب شهرها و روستاهاي کشور شده و تا حدودی از دغدغه‌هاي وزارت نيرو و شرکت‌هاي زيرمجموعه براي تأمين اين ماده حياتي کاسته است.
 

انرژی و برق زمینه مناسب همکاری ایران و ارمنستان است/ استقبال ایران از تقویت و توسعه روابط اقتصادی با کشورهای منطقه اوراسیا

06/07/2019
ئیس جمهور در دیدار با معاون نخست وزیر ارمنستان از انرژی و برق به عنوان یکی از زمینه‌های همکاری بین ایران و ارمنستان و سایر کشورهای منطقه یاد کرد و افزود: می‌توانیم با اجرای سریع‌تر طرح‌ها و پروژه‌های مشترک در زمینه انرژی، برق و حمل و نقل، همکاری‌های دو کشور را ارتقا دهیم.

ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختربر تمام دختران ایران زمین مبارک

04/07/2019

جسته باد میلاد بانوی قدسیه مطهره، فاطمه معصومه(س) که بارگاه نورانی‌شان محل دائمی نزول فرشتگان بر زمین و دروازه بهشت است.

 

مصرف برق منطقه تهران از مرز 10 هزار مگاوات گذشت/ کاهش 3900 مگاواتی پیک سراسری با اعمال برنامه‌های مدیریت مصرف

02/07/2019
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه مصرف برق منطقه تهران شامل استان‌های قم، تهران و البرز با افزایش قابل ملاحظه‌ای از مرز 10 هزار مگاوات گذشته است، گفت: در حال حاضر استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان و غرب مازندران نیز برق بیشتری از سطح تعیین شده مصرف می‌کنند.
 

افزایش 7 درصدی پیک امسال نسبت به سال گذشته/ یزد و تبریز پرمصرف‌ترین مناطق کشور

02/07/2019
معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به افزایش هفت درصدی پیک امسال نسبت به سال گذشته، گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته امسال شاخص انرژی نیز حدود دو درصد افزایش مصرف را تجربه کرده‌ایم.

ضرورت توجه به اثربخشی فعالیت‌های روابط‌عمومی

15/06/2019
مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نیرو در نخستین نشست شورای هم‌اندیشی روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران بر ضرورت توجه به اثربخشی فعالیت‌های روابط‌عمومی تاکید کرد.
 

سرمایه‌گذاری 1700 میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید برای برق‌رسانی روستایی/ روزانه به چهار روستای کشور برق‌رسانی شده است

15/06/2019
ایران جزو اولین کشورهایی است که تمام روستاهای خود را به‌صورت جهادی برق‌رسانی کرده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌طور متوسط روزانه چهار روستا را برق‌دار کرده است.

تعداد بازدید: 1480