در صورت ادامه روند کاهش بارندگی/ مشترکان پر مصرف آب جریمه می‌شوند

11/01/2018
قائم‌مقام آبفای استان تهران گفت: در صورت ادامه روند کاهش بارندگی مشترکان پر مصرف آب جریمه می‌شوند.

نشست معاونین و مدیران درآمد و امور مشترکین شرکتهای آب و فاضلاب سراسر کشور در زنجان آغاز شد

11/01/2018
نشست معاونین و مدیران مشترکین و درآمد شرکتهای آب و فاضلاب سراسر کشور در سالن همایشهای بین المللی مهرانه زنجان آغاز به کار کرد.
 

حضور کارشناسان آزمایشگاه آبفا خوزستان در کارگاه آموزشی آزمونهای باکتریولوژی آب شرب در خراسان رضوی

07/01/2018
کارشناسان بخش باکتریولوژی آزمایشگاه مرکزی آبفا خوزستان در کارگاه آموزشی عملی آزمونهای باکتریولوژی آب آشامیدنی در استان خراسان رضوی شرکت کرده و به صورت عملی با آخرین روشهای آزمون باکتریولوژیکی بر اساس آخرین ویرایش کتاب استاندارد متد آشنا شدند.

۱۵ فقره انشعاب غیر مجاز در سطح دو روستای شهرستان شهریار شناسایی و قطع شد

07/01/2018
به گزارش روابط عمومی آبفار استان تهران و به نقل از اداره آبفای روستایی شهرستان شهریار تعداد ۱۵ فقره انشعاب غیر مجاز در روستاهای قجر آباد و یبارک شناسایی و پس از طی مراحل قانونی ۱۰ فقره از آن به مجاز تبدیل شده است.

پرورش تاکید کرد: لزوم آمادگی کامل در مواقع بروز حادثه/ تشریح سامانه تامین اضطراری آب

07/01/2018
مدیرعامل آبفای استان تهران در برنامه تلویزیونی «تهران۲۰» گفت: ما به عنوان یک دستگاه خدمات‌رسان باید در مواقع بحران، با اطلاع‌رسانی به‌موقع، وظایف خود را انجام دهیم تا در مواقع بحران و حوادث، شهروندان بتوانند از ظرفیت و امکاناتی که ایجاد کرده‌ایم، استفاده کنند.

شرکت آبفای آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت نظام جامع بهره برداری شرکتهای آب و فاضلاب کشور انتخاب شد

30/12/2017
در نشستی با حضور معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و هیئت همراه ،مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، معاونین و تعدادی از مدیران بهره برداری در خصوص انتخاب شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بعنوان پایلوت نظام جامع بهره برداری شرکتهای آب و فاضلاب کشوردر سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

وزیر نیرو تاکید کرد: طرح همیاران آب استان کرمان به روز ترین طرح برای حل مشکلات آب کشور است

30/12/2017
وزیر نیرو با بیان این که طرح همیاران آب کرمان الگویی برای سایر استانهای کشور بوده، گفت: این طرح به روز ترین طرح برای حل مشکلات آب کشور ا ست.      

مدیرعامل آبفای کرمانشاه در گفت‌گو با پاون: در پی تامین آب بلندمدت شهرهای زلزله‌زده کرمانشاه هستیم

30/12/2017
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: منابع آبی مناطق زلزله زده کرمانشاه از چشمه‌های به نام سراب گرم تامین میشود که پس از وقوع هر پس لرزه به دلیل افزایش کدورت آب آنها را از دست میدهیم بنابراین در پی تامین آب بلند مدت شهرهای زلزله زده از منابع سدها هستیم.

پرورش: استفاده بهینه از ظرفیت‌های قانونی با همکاری شورای شهر تهران

23/12/2017

مدیرعامل آبفای استان تهران همکاری شورای شهر تهران را با این شرکت در استفاده بهینه از ظرفیت‌های قانونی موثر دانست.

مردم باید از دشواری تامین آب آگاه شوند

رئیس کمیسیون بهداشت در نشست مشترک با مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: بسیاری از شهروندان از پیچیدگی و دشواری فرایند تامین و تصفیه آب در تهران آگاهی ندارند و مسئولان آبفای استان تهران باید در این باره مردم را آگاه کنند.
 
تعداد بازدید: 1325