پیشاپیش نوروز 1397 مبارک باد

17/03/2018
پیشاپیش نوروز 1397 مبارک باد 

وزیر نیرو در هرمزگان: استفاده از فاضلاب تصفیه شده از برنامه‌های اصلی وزارت نیرو است/ لزوم همکاری نزدیک با شورای حفاظت منابع آب استانها

10/03/2018
وزیر نیرو عصر امروز هم‌زمان با سفر رییس‌جمهوری و هیئت دولت به استان هرمزگان در آیین افتتاح طرحهای آب و آبفای این استان اظهار کرد: در کل کشور بیش از ۶ میلیارد مترمکعب برای شرب و بهداشت تامین میکنیم و ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب پساب تولیدی داریم.           

دو پروژه آبفای ابوموسی با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید

10/03/2018
با حضور "جمشید انصاری" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استخدامی، پروژه های ایستگاه پمپاژ آب و مخزن ۵۰۰ مترمکعبی فولادی جزیره ابوموسی افتتاح شد.          

با حضور وزیر نیرو؛ فاز سوم آب رسانی به روستاهای قشم افتتاح شد

10/03/2018
با حضور وزیر نیرو و به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رییس جمهور دکتر روحانی طی سفر هیئت دولت به استان هرمزگان فاز سوم آب رسانی به روستاهای شهرستان قشم به بهره برداری رسید.
 

پرورش: دومین سامانه آبرسانی اضطراری تهران ۱۰ هزار نفر را آب‌رسانی می‌کند

03/03/2018
مدیرعامل آبفای استان تهران در آیین بهره‌برداری از دومین سامانه ذخیره و توزیع اضطراری آب تهران با تشریح ابعاد ضرورت تامین آب در شرایط اضطراری گفت: این سامانه که در محل پارک شهر واقع است با ظرفیت ۱۰۰هزار لیتر می‌تواند در شرایط بحرانی و اضطراری مانند زمین‌لرزه که شبکه توزیع آب شهری با مشکل مواجه می‌شود به مدت سه روز آب مورد نیاز ۱۰هزار نفر را تامین کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران:مشترکان پرمصرف آب تعرفه بالاتری پرداخت کنند

03/03/2018
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح سامانه ذخیره و توزیع اضطراری آب تهران گفت: با توجه به جایگاه حیاتی آب لازم است مشترکانی که بیش‌تر از حد مجاز مصرف می‌کنند لازم است با تعرفه بالاتری هزینه آب را پرداخت کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی: آب مقوله‌ای امنیتی است

03/03/2018
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح دومین سامانه ذخیره و توزیع اضطراری آب تهران با تاکید بر اهمیت این پروژه گفت: آب مقوله‌ای امنیتی و حساس است.
 

آمادگی شهرهای مسافرپذیر برای تامین آب شرب مسافران نوروزی

17/02/2018
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شهرهای مسافرپذیر و کلانشهرها آمادگی کامل برای تامین آب شرب مسافران نوروزی دارند.

استفاده از پساب برای مصارف صنعتی باید گسترش یابد

17/02/2018
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: استفاده از پساب برای مصارف صنعت بایستی مدنظر قرار گیرد که با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی، توجه به این مهم ضروری به نظر می رسد.

میزان آلایندگی کارون احصاء شده است/نگران حذف بودجه رودخانه هستیم

17/02/2018
معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: میزان آلایندگی کارون کاملا احصاء شده و همچنین میزان ورود پساب فاضلابی که به این رودخانه می ریزد نیز مشخص شده است.

تعداد بازدید: 1351