افزایش قیمت خرید تضمینی برق تجدیدپذیرها تا یک ماه آینده

11/09/2019
سخنگوی سازمان ساتبا گفت: پیشنهاد افزایش 30 درصدی قیمت خرید تضمینی برق تجدیدپذیرها در کارگروه ویژه وزارت نیرو در حال بررسی نهایی است و به احتمال زیاد تا یک ماه آینده این مهم به نتیجه خواهد رسید تا با این اقدام بخشی از دغدغه‌های بخش خصوصی مرتفع شود.

وزیر نیرو در جمع مدیران روابط‌عمومی صنعت آب و برق: نظام‌نامه انتصابات صنعت آب و برق به زودی ابلاغ خواهد شد/ نیازمند بازبینی عمیق ارتباط با مردم هستیم/ استمرار یک مسئولیت در شرایط بی‌انگیزگی خیانت است

21/08/2019
وزیر نیرو با اشاره به اینکه نظام‌نامه انتصابات وزارت نیرو به زودی به تمامی شرکت‌های صنعت آب و برق ابلاغ خواهد شد، گفت: براساس این نظام‌نامه بایستی فراخوان عمومی برای تمامی پست‌های مدیریتی در نظر گرفته شود.

یادداشت تفاهم ایران و افغانستان امکان تبادل برق را فراهم می‌کند

21/08/2019
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های برقی بین ایران و افغانستان، امکان تبادل برق بین دو کشور را فراهم خواهد کرد

 

تهران میزبان دهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری/ وزرای آب کشورهای منطقه آذرماه به تهران می‌آیند

13/08/2019
مدیر مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری گفت: دهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری 14 آذرماه امسال با حضور وزرا و معاونان بخش آب 17 کشور منطقه و به ریاست وزیر نیروی کشورمان در تهران برگزار می‌شود.

"عید سعید قربان عید نور و بندگی بر تمام مسلمانان جهان مبارک باد "

11/08/2019
"عید سعید قربان عید نور و بندگی بر تمام مسلمانان جهان مبارک باد " 

هشدار افزایش مصرف در محدوده غرب مازندران

01/08/2019
نتایج پهنه‌بندی مصرف برق کشور طی روز جاری (چهارشنبه 9مرداد) از قرارگرفتن کلانشهر مشهد و غرب استان مازندران در محدوده زرد حکایت دارد.

بخش گاز نیروگاه هریس به بهره‌برداری رسید

01/08/2019
بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی هریس استان آذربایجان‌شرقی به ظرفیت 310 مگاوات با حضور رئیس‌جمهور و وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

تعداد بازدید: 1491