تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز مدرن ترین تاسیسات تصفیه فاضلاب در کشور است

17/11/2018
دکتر اسحاق جهانگیری عصر روز ۲۱ آبان ماه در جریان سفر به استان خوزستان، به همراه وزیر نیرو، استاندار خوزستان، فرماندار اهواز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل شرکت آبفا اهواز و نمایندگان مردم شریف اهواز در مجلس شورای اسلامی تصفیه خانه مدرن فاضلاب شرق اهواز را مورد بهره برداری قرار داد. معاون اول رییس جمهور در آیین بهره برداری از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز گفت: این تصفیه خانه یکی از تصفیه خانه های بسیار مدرن کشور است که با ظرفیت بسیار بالا و با تکنولوژی روز افتتاح می شود.
دکتر اسحاق جهانگیری با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، ادامه داد: آرمان هایی در ذهن امام خمینی (ره) بود تا این انقلاب بتواند آزادی، استقلال و عدالت را به عنوان خواسته های اساسی این ملت در صد سال گذشته اجرایی کند. دکتر جهانگیری با بیان اینکه به دنبال آن هستیم تا عدالت روح حاکم بر همه فعالیت های ما باشد، عنوان کرد: به دنبال آن هستیم تا عدالت را به معنای واقعی کلمه در اقصی نقاط کشور در قالب عدالت منطقه ای و فردی اجرایی کنیم تا هر فردی بتواند شرایط مناسبی را برای زندگی داشته باشد و فرقی میان فردی که در مرکز زندگی می کند با فردی که دور از مرکز قرار دارد، وجود نداشته باشد.
جهانگیری با بیان اینکه بسیاری از شعارهای انقلاب محقق شده است، گفت: تا نقطه مطلوب ما فاصله زیادی وجود دارد و باید همچنان آرمان ها و اهداف انقلاب را مدنظر قرار ...

تعداد بازدید: 13